Ehitusinfo

E H I T U S I N F O

E h i t a j a - Nordecon Betoon (www.nobe.ee)


Vundament - Pärnu mnt 43b korterelamu rajatakse lintvundamendile.

Lagede kõrgus - lagede kõrgus korterites on 3 meetrit, väljaarvatud ripplagede piirkonnas ja märgades ruumides.

Energiatõhusus - Hoone energiaklass on B

Energiasääst - Hoone katusele paigaldatakse elektrit tootvad päikesepaneelid, mis aitavad alla tuua tulevaste elanike kõrvalkulu.

Küte - Soojavarustuse hoonel tagab kaugküte. Korterites on vesipõrandaküte ja kõikide tubade temperatuuri saab reguleerida ruumipõhiste termoregulaatoritega. Üldkasutatavates ruumides on vesipõrandaküte. Maa-aluses parklas tagatakse plusskraadid.

Ventilatsioon - Kõik korterid on varustatud lokaalse soojustagastusega sundventilatsiooniga. Ventilatsiooniagregaat paigaldatakse vannitoa või esiku lae kohale. Ostja paigaldada jääb köögikubu.

Vesi ja kanalisatsioon - Igas korteris on eraldi kaugloetavad sooja ja külma vee arvestid.

Fassaad - Hoone välisfassaadi ilmestab punakaspruun tellistest fassaad ning aktsendina kaunistab hoone seinu ja katust looduslik mustjashall kiltkivi.

Aknad - - Sissepoole avanevad üheraamilised kolmekordse klaaspaketiga puitalumiiniumaknad. Akende kõrgus tubades on kuni 2,45 meetrit. 5.korruse korterid on varustatud täiendavalt katuseakendega. Välimiste avatäidete viimistlus on nii väljast kui seest stiilselt musta värvi.

Uksed - Korterites on siledad spoonuksed kõrgusega 2,3 meetrit ja 2,1 meetri kõrgused kõrgendatud helipidavusega spoonitud puidust välisuksed. Hoone välisuksed on kõrgendatut turvaliseusega ja varustatud fonolukusüsteemiga.

Vahe- ja katuselaed - Kandvad vahe- ja katuslaed on monteeritavatest raudbetoon-õõnespaneelidest ja monoliitbetoonist. 5.korruse katuslaed on termoroov karkassil.

Siseseinad - Korterite vahelised seinad on laotud betoonplokkidest. Korterite mittekandvad siseseinad on kipsplaatidest metallkarkassil kergseinad, mis täidetakse isolatsioonivillaga. Panipaikade vaheseinad on vineeriga kaetud kergseinad.

Rõdud - Kõikidel korteritel on rõdud või terrassid. Rõdudel ja terrassidel on värvitud metallist piirded ning põrandaks on SBS-kate, mis on kaetud puidust või komposiitmaterjalist ilmastikukindla laudisega.

Elekter - PPaigaldatud on kõik vajalikud tugevvoolu kontaktid, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja esiku ripplagedesse LED valgustid. Kaugloetavad elektriarvestid asuvad arvestite kilbis. Elektrienergia lepingu sõlmib teenusepakkujaga korteriühistu.

Nõrkvoolu paigaldis - Hoone perimeetrisse paigaldatakse valvekaamerad. Hoone on varustatud fonolukusüsteemiga, kus kõikides korterites on videoühendus hoone peauksega. Korterite rõduuksed on varustatud magnetanduritega. Korterites on tagatud valvesüsteemi paigalduse valmidus, paigaldatud on vajalikud kaablid valveseadmestiku tarvis vajalikud kaablid (valveteenuse lepingu sõlmib korteri omanik). Kõikidesse tubadesse on paigaldatud andmeside- ja TV-kontaktid. Hoone sidejaotlast igasse korterisse on paigaldatud andmesidekaabel CAT6 ja kiire andmeside vahetuse tagamiseks valguskaabel.

Liftid - Kõiki korruseid keldrist kuni 5. korruseni ühendab mugavalt kasutatav ja nutikas reisijatelift. Garaaži kasutamine on tagatud moodsa autoliftiga (ukse valgusava laius 2500mm ja kõrgus 2100mm, kabiini laius 2700mm, pikkus 5650mm ja kõrgus 2200mm).

Panipaik - Korteri juurde on võimalik soetada panipaik keldrikorrusel.

Mänguväljak - Hoovis paikneb puhkenurk ja mänguväljak.

Akustika

Hoone projekteerimisel on kaasatud akustikaalase konsultatsiooni ettevõte Kajaja Acoustics OÜ, kelle poolt on kontrollitud kõik hoone akustilisi tingimusi mõjutavad tarindid, sõlmed ja tehnosüsteemid. Arvestatud on nii välismüra, ruumidevahelise heliisolatsiooni, tehnosüsteemides tekkiva müra kui ka võimaliku üldalades tekkiva järelkõlaga, mida minimiseerides on saavutatud tavapärasest parem elukeskkond.

Kajaja Acoustics OÜ igapäevatöö on ehitus- ja ruumiakustika, keskkonna ja tehnoseadmete müra ning vibratsioonitõrje alased konsultatsioonid, projekteerimine, mõõdistamine ja eksperthinnangud. Kajaja Acoustics OÜ kogemusi on kaasatud erinevates projektides, nagu näiteks ERR uus telemaja, Keskkonnamaja, Juhkentali Kvartal Tallinna kesklinnas, Rail Balticu trassi projekteerimine jms

Viimistlus

Koostöös sisearhitekt TRIIN KARUKS`iga oleme koostanud kolm siseviimistluspaketti. Põrandaid katab puidust mitmekihiline komposiitparkett, esikupõrandaid ja majapidamisruume keraamiline plaat. Eluruumide seinad on värvitud. Sanitaarruumides ja osaliselt ka tubades on kommunikatsioonide varjamiseks ehitatud kipsplaat ripplaed, mis on värvitud valgeks.

Vannituba ja WC - Vannitubades on duššinurk, valamu ning seinasisese loputuskastiga WC. Pesumasina ühendamise võimalus on olenevalt korteriplaanist, kas WC-s, vannitoas või majapidamisruumis. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega vastavalt sisekujundusele. Sanitaarkeraamika on valget värvi ja segistid kroomitud.

Tekkis huvi? Räägime sulle lähemalt.